New Delhi, Delhi
GST No. 07DDGPS3352K3Z4
Approx. Rs 5,50,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 100 Kg/Feet |
| Material | MS |
| Length | 20 feet |
| Voltage | 230 V |
| Usage/Application | Used In Transporting Bulk Quantities of Products |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Single Phase |
| Power | 5.5 kW |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | J.S Material Handling System |
Explore More Products
© J.S Material Handling System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited