New Delhi, Delhi
GST No. 07DDGPS3352K3Z4
Approx. Rs 2,50,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity(Ton/Day) | 200 |
| Automation Grade | Automatic |
| Usage/Application | Solid Waste |
| Power Source | Electronic |
| Voltage | 230 V |
| Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 2.5 kW |
| Phase | Single Phase |
| Brand | J.S Material Handling System |
Explore More Products
© J.S Material Handling System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited