New Delhi, Delhi
GST No. 07DDGPS3352K3Z4
Approx. Rs 15,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Diameter | 300 mm |
| Material | Mild Steel |
| Lifting Capacity | 1500 Kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | 0.15 kW |
| Voltage | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | J.S Material Handling System |
| Phase | Single Phase |
Explore More Products
© J.S Material Handling System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited