New Delhi, Delhi
GST No. 07DDGPS3352K3Z4
Approx. Rs 2,00,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity(Ton/Hr) | 20 |
| Transmission Structure | Electromagnetic Shaker Screen |
| Type Of Machine | Linear |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Material Type | MS |
| Brand | J.S Material Handling System |
| Phase | Single Phase |
| Power | 2 kW |
Explore More Products
© J.S Material Handling System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited