New Delhi, Delhi
GST No. 07DDGPS3352K3Z4
Approx. Rs 2,60,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Material | Mild Steel (MS) |
| Capacity | 150 kg/feet |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | 2.6 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | J.S Material Handling System |
| Phase | Single Phase |
Approx. Rs 1,20,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 100 kg/feet |
| Material | MS |
| Automation Grade | Automatic |
| Brand | J.S Material Handling System |
| Usage/Application | To Transport Components |
| Power | 1.2 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Voltage | 220 V |
Explore More Products
© J.S Material Handling System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited