New Delhi, Delhi
GST No. 07DDGPS3352K3Z4
Approx. Rs 3,50,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 1 ton/ hour |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | To Carry Materials |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | J.S Material Handling System |
| Voltage | 220 V |
| Power | 3.5 kW |
Explore More Products
© J.S Material Handling System. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited